Kyokushin Karate Diákolimpia Döntő Szeghalom 2011

Kép

Diákolimpia döntőre 11 versenyzőnk kvalifikálta magát, de sajnos sérülés és betegség miatt csak 8-an léphettek tatamira.
A fiatalok már pénteken útnak indultak. Két érem esélyes lányunk sajnos küzdelem nélkül maradt. Tölli Eszter testnevelés órán szerzett térd sérülést, míg Monostori Kitti az indulás napján ébredt lázassan, így ő itthon is maradt.
A versenyző csapatot Orosz Tamás, Hess Kristóf, Szalay Kristóf, Gaál Gellért, Kránitz Mátyás, Csóka Tamás, Bihari Ferenc és Csepregi Mátyás alkotta.
A verseny eredmények, nem tükrözik a valós tudás, hiszen csak két érmet hoztunk haza. Kránitz Matyi 3. helyezett, Bihari Ferci 2. helyezett lett. A többieknek minden sanszuk meg volt a jobb eredményre, de a kemény küzdelmekben egy-egy ponton múlt csak a győzelem.

Gy.I.ffi 30kg:

  • I. Vass Norbert József Enying
  • II. Szalai Sámuel Castrum SC Kapuvár
  • III. Kovács Dániel Castrum SC Kapuvár
  • III. Chlebik Bence Hajdúszoboszló

Gy.I.ffi 37kg:

  • I. Karczub Donát Nyírbátor
  • II. Radnai Viktor Várpalota
  • III. Bochnicsek Bence Damashi KSE
  • III. Honti Péter Jászberény

Gy.I.ffi +37kg:

  • I. Szekeres Richard Senshi SE
  • II. Kovács Ádám Albatrosz SE
  • III. Fekete Gergely Vértesi TSE
  • III. Moczó Milán Jászberény

Gy.I.női 28kg:

  • I. Mészáros Lili Kalocsa
  • II. Németh Loretta Arrabona KK Győr
  • III. Ubán Lili Banzai KKK
  • III. Oláh Dóra Shinzó Dojo Földes

Gy.I.női 35kg:

  • I. Straubinger Kitti Renmei SE
  • II. Kerekes Réka Jászberény
  • III. Szabó Lidi Jászberény

Gy.I.női +35kg:

  • I. Korsós Blanka Albatrosz SE
  • II. Nagy Natália Vértesi TSE
  • III. Somogyi Viktória Senshi SE

Gy.II.ffi 36kg:

  • I. Szegedi Gergő Renmei SE
  • II. Márkus Dominik Victory Martfű
  • III. Kránitz Mátyás Sopron Kamikaze
  • III. Bartha Patrik Biharnagybajom

Gy.II.ffi 44kg:

  • I. Palásti Kristóf Jászberény
  • II. Papp Dániel Castrum SC Kapuvár
  • III. Borsányi Gergő Jászberény
  • III. Pantelics Bence Castrum SC Kapuvár

Gy.II.ffi 52kg:

  • I. Murvai Márton Albatrosz SE
  • II. Fejes Levente Albatrosz SE
  • III. Molnár Tibor Budai Harcművész SE
  • III. Véghelyi Rajmund Castrum SC Kapuvár

Gy.II.ffi +52kg:

  • I. Dávid Máté Berettyó Budo SE
  • II. Ludnai Bercel Hajdúszoboszló
  • III. Nagy Benedek Pápa

Gy.II.női 35kg:

  • I. Mező Liliána Jászberény
  • II. Vas Tekla Renmei SE
  • III. Fazekas Éva Arrabona KK Győr
  • III. Farkas Liza Albatrosz SE

Gy.II.női 45kg:

  • I. Somogyi Patrícia Senshi SE
  • II. Nagy Fanni Gyöngyös
  • III. Buna Zsófia Tekeres SK

Gy.II.női +45kg:

  • I. Tajti Bianka Nagykőrös
  • II. Bene Brigitta Nagykőrös
  • III. Lénárt Kitti Berettyó Budo SE
  • III. Dezső Kata Rita Vértesi TSE

Srd.ffi 44kg:

  • I. Tóth Róbert Csorna
  • II. Bodnár József Kaba
  • III. Kurucsai Áron Banzai KKK
  • III. Eperjesy Ákos Gyöngyös

Srd.ffi 54kg:

  • I. Fekete Farkas Mór Victory Martfű
  • II. Mike Miklós Gergely Jászberény
  • III. Bordás Sándor Jászberény
  • III. Tóth Dániel Siófok

Srd.ffi 64kg:

  • I. Sánta István Power SE (Abony)
  • II. Zuber Krisztián Castrum SC Kapuvár
  • III. Nagy Norbert Kagami SE
  • III. Rásó Csaba Hajdúszoboszló

Srd.ffi 74kg:

  • I. Ferenczi Csongor Soproni MAFC
  • II. Nagy Márk Kagami SE
  • III. Dudás Roland Kalocsa
  • III. Szmolár Gergő Kemecse

Srd.ffi +74kg:

  • I. Szabó Levente Mátészalka
  • II. Kazsamér Richárd Nyírbátor

Srd.női 48kg:

  • I. Horváth Kitti Renmei SE
  • II. Tóth Marina Siófok
  • III. Németh Veronika Castrum SC Kapuvár
  • III. Berencsi Timea Kisvárda

Srd.női 58kg:

  • I. Kiss Imola Berettyó Budo SE
  • II. Kovács Dorina Albatrosz SE
  • III. Antal Sára Bernadett Berettyó Budo SE

Srd.női +58kg:

  • I. Horváth Ramóna Pusztaszabolcs
  • II. Agárdi Terézia Amanda Senshi SE
  • III. Feczák Bianka Tekeres SK
  • III. Bogara Nikolett Vértesi TSE

Ifj.ffi 55kg:

  • I. Karczub Zalán Nyírbátor
  • II. Fábián Márk Castrum SC Kapuvár
  • III. Kovács Gergő Alba Regia SC
  • III. Magyar János Kemecse

Ifj.ffi 65kg:

  • I. Köveskúti Ádám Soproni MAFC
  • II. Ujvári Bálint Nagyatád
  • III. Khirer Gyula Nagykőrös
  • III. Pintér István Banzai KKK

Ifj.ffi 75kg:

  • I. Rétfalvi Tamás Kisvárda
  • II. Jarabin Boldizsár Stabilitás
  • III. Nagy István Power SE (Abony)
  • III. Kovács Kristóf Jászberény

Ifj.ffi +75kg:

  • I. Babcsán Martin Power SE (Abony)
  • II. Katona Bence Sokoró KE Győr
  • III. Dávid András Berettyó Budo SE
  • III. Szőllősi Bence Gyöngyös

Ifj.női 54kg:

  • I. Kovács Vivien Power SE (Abony)
  • II. Szekeres Liliána Jászberény
  • III. Cseh Bernadett Kaba

Ifj.női 60kg:

  • I. Buglyó Magdolna Hajdúszoboszló
  • II. Molnár Mercédesz Power SE (Abony)
  • III. Kis Vivien Nagykőrös

Ifj.női +60kg:

  • I. Tóth Alexandra Siófok
  • II. Barzsó Rebeka Castrum SC Kapuvár
  • III. Driesz Annamária Albatrosz SE
  • III. Papp Zsanett Senshi SE

Jun.ffi 65kg:

  • I. Kelemen Máté Hajdúszoboszló
  • II. Kovács Péter Senshi SE
  • III. Molnár Bence Siófok
  • III. Mármarosi Dániel Siófok

Jun.ffi 75kg:

  • I. Kohut Attila Pagoda SE
  • II. Bihari Ferenc Sopron Kamikaze
  • III. Fehér Imre Hajdúszoboszló
  • III. László Róbert Alba Regia SC

Jun.ffi +85kg:

  • I. Kovács Dániel Kalocsa

Jun.ffi +85kg:

  • I. Wiszler Csaba Victory Martfű
  • II. Szudi Ferenc Banzai KKK
  • III. Szilágyi Bálint Biharnagybajom

Jun.női 55kg:

  • I. Majoros Krisztina Castrum SC Kapuvár
  • II. Tóth Zsófia Siófok
  • III. Nagy Mónika Kagami SE

Jun.női 65kg:

  • I. Selyem Brigitta Kagami SE
  • II. Kanizsa Gabriella Albatrosz SE
  • III. Lisztes Lilla Berettyó Budo SE

Jun.női +65kg:

  • I. Deszpot Tímea Nagykőrös
  • II. Pálinkás Anikó Pusztaszabolcs
MKKSZ

wahavi honlaptervezésdrupal